הבית שלך המומחיות שלנו

בניה קלה

פתרונות בניה קלה לבתים פרטיים וציבוריים לחברתנו ניסיון בביצוע מגוון רחב של קונסטרוקציות מתקדמות מפלדה קלה

קבלן מפתח

פתרון ביצוע עד מפתח משלב הביסוס עד מסירת המפתחות לביתכם חדש ניסיון מצטבר של מעל 60 בתים פרטיים במרוצת השנים

איכות ביצוע

הקפדה על סטנדרטים גבוהים ואיכות ביצוע ללא פשרות

השירותים שלנו

בניית תוספות בניה

תוספות בניה מבנייה מתקדמת

בניית וילות עד מפתח

בניית וילות בבניה קלה עד מפתח

חיזוק מבנים

חיזוק מבנים בקונסטרוקציית פלדה איכותית

בניית משרדים

בניית מרכזיים מסחריים מקונטרוקציית פלדה

אנשי המקצוע שלנו

.

מהנדסי בקרת איכות

מהנדסי בקרה איכותיים המתמחים בייצור קונסטרוקציות פלדה תוך שימוש במיטב הטכנולוגיה

פועלי ייצור

אורתופד

פועלי ייצור והתקנה של קונטרוקציות הפלדה

מנהלי עבודה

רופא שיניים

מנהלי עבודה בשטח הבניה לניהול שוטף של אתרי החברה

מאתר נזילות  וכיצד הוא מבצע את העבודה

מלאכת איתור הנזילות איננה חדשה, ושרברבים מבצעים אותה מאז שהומצאה הצנרת הראשונה. ואולם מה שהתחדש בשנים האחרונות, הוא היכולת של מאתר נזילות מקצועי להשתמש במכשירים מודרניים, המאפשרים לו לאתר את הנזילה באופן המדויק ביותר בזמן הקצר ביותר. המכשירים המסייעים במלאכה הם מצלמה תרמית ממד אחד, וסיבים אופטיים המוחדרים לצנרת מצד שני. המצלמה התרמית מאתרת את הנזילה על סמך שינויי טמפרטורה במקומות שונים לאורך הצנרת, שינוי שאותו ניתן למדוד גם מבלי לפרק את הצנרת או לחשוף אותה. הסיבים האופטיים מוחדרים לצנרת, ומצלמים את האזור הפגוע. בצילום האיכותי ניתן לראות בבירור את מקום הסדק או החור בצנרת, ובהמשך אפשר להגיע אליו במהירות ובצורה המדויקת ביותר. מאתר נזילות מקצועי אמון על איתור הנזילה וביצוע התיקון בזמן הקצר ביותר, תוך הפחתה משמעותית של הבלגאן מצד אחד, ושל עלויות התיקון מצד שני.

בונים בית תפוז

אם אתם בתהליך של תכנון בית החלומות שלכם לקראת בנייה, בונים בית תפוז הוא פורום הבנייה המוביל בישראל, ובו תוכלו גם להציף שאלות ולקבל תשובות מאנשי מקצוע ומחברים אחרים בפורום, וגם לקרוא וללמוד מניסיונם של אחרים. גם אם אתם לא נעזרים בדרך כלל בפורומים באינטרנט, ייתכן שבפורום הזה תקבלו פרט מידע אחד שיחסוך לכם הרבה כסף, זמן ומאמץ וייתכן שתמצאו בו כמה וכמה כאלה, ואם זה בחינם אז למה לא.

מה אתם באמת יודעים על התהליך של בניית בית?

האם שאלתם את עצמכם בתוך התהליך של תכנון הבית שלכם, מה אתם באמת יודעים על התהליך של בניית בית? האם אתם יודעים מיהם אנשי המקצוע המעורבים, מה תפקידם, מה אתם יכולים לעשות איתם ומה לא? האם אתם יודעים באיזה שלב בוחרים ריצוף, ברזים וחדר אמבטיה? באיזה שלב מתחילים לחשוב על הריהוט, התאורה ופינת הישיבה בגינה? בסופו של דבר, כל מי שעובר את התהליך של בניית בית עובר גם את כל אלה, אלא שמי שמגיע אליו מוכן, עובר אותו עם הרבה פחות טעויות ומשיג תוצאות הרבה יותר טובות ומשביעות רצון.

ידע זה כוח

בתהליך של בניית בית, אתם עשויים להיחשף לא מעט להרגשה של חוסר וודאות וחוסר ידיעה מה הולך לקרות. בשביל זה אתם צריכים ידע, ואין מקום טוב יותר מהאינטרנט בכדי לקבל את הידע הזה. פורום בונים בית תפוז הוא הפורום הגדול והמוביל בישראל בכל הקשור לתהליך של בניית בית. בפורום תוכלו לקרוא אינספור סיפורים של חברי פורום אחרים, ללמוד מהניסיון שלהם או כפי שאומרים להתגלח על הזקן שלהם. יותר מזה, תוכלו להעלות שאלות סביב כל הסוגיות שמטרידות אתכם ולקבל תשובות מגולשים אחרים, ממנהלי הפורום ומאנשי מקצוע שלוקחים בו חלק.

חשוב להבין שבונים בית תפוז הוא לא מקום בו תוכלו לקרוא הגיגים ואנקדוטות על תהליך בניית הבית, אלא ממש לקבל מידע קונקרטי שתוכלו לעשות בו שימוש באופן מיידי או בהמשך הדרך. מן הסתם, לא כל דעה שמתפרסמת בפורום היא תורה מסיני, ולא כל עצה שתקבלו היא העצה שתבחרו ללכת בדרכה, אבל לבטח תוכלו ללמוד לא מעט דברים שיסייעו לכם לקבל החלטות יותר נכונות ויותר נבונות, ולקבל אותן ממקום של בטחון ולא של ספק. אם זה יחסוך לכם כמה שקלים, אם זה יחסוך לכם טעויות שייצרו לכם עוגמת נפש בהמשך הדרך או אם זה פשוט יאפשר לכם להגיע לתוצאות טובות יותר, זה בהחלט שווה ביקור אחד קצר בבונים בית תפוז.

ללמוד, להבין, לשאול ולקבל תשובות – זה מה שתוכלו לעשות בפורום של בונים בית תפוז, בו משתתפים אנשי מקצוע מענף הבנייה ואנשים שעברו את התהליך שאתם עוברים בדיוק כמוכם, וזה גם מה שיכול לחסוך לכם כסף, מאמץ ולא מעט עוגמת נפש לאורך התהליך ועוד הרבה אחריו.

שיפוץ דירה – כל מה שנדרש למשפחה שהתרחבה

בדרך כלל, הצורך לשנות את מקום המגורים נובע מתופעה מבורכת בפני עצמה – הולדת תינוק חדש אחד או יותר במשפחה הצעירה. עם זאת, הגידול הטבעי והרצוי במספר הנפשות בכל משפחה, מצריך מציאת מקום שבו כל אחד מהפרטים במשפחה יוכל לממש את עצמו ולקבל את הפרטיות הראויה לו. כיון שעליות המחירים מונעות מההורים את האפשרות לעבור לדירה גדולה יותר, הדרך היחידה שנותרת פתוחה היא, אם כן, ביצוע שיפוצים בדירה והתאמה שלה למצב המשפחתי החדש שנוצר. שיפוץ דירה כאמור עשוי לכלול שינויים במבנה הפנימי שלה, במטרה להוסיף חדר נוסף אחד, ולעיתים אפילו יותר. השיפוצים כאמור צריכים להיות יסודיים, וחייבים להיות מלווים בידי אדריכל, שיבחן אותן ויאשר שהשיפוצים אינם מהווים פגיעה בבניין המגורים עצמו. זה המקום לציין כי כל שיפוץ חייב להתבצע על ידי קבלן רשום – כלומר קבלן הרשום בפנקס הקבלנים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. בנוסף, תוכניות השיפוצים חייבות להיות מאושרות ולא יכולות להתבצע ללא פיקוח.